Szkoła jest jednostką podległą Gminy Nieporęt (http://www.nieporet.pl)
Herb RP

Motto szkoły:

"Wspólnie z dziećmi i rodzicami chcemy zbudować Szkołę życzliwego środowiska,

w której jesteśmy otwarci na wzajemne potrzeby.

Wypracowaliśmy strategie wyboru i jego konsekwencji uwzględniając poczucie bezpieczeństwa nas wszystkich.

W naszej pracy kierujemy się wartościami takimi jak: wspólne dobro, wzajemny szacunek, akceptację drugiego człowieka"


Archiwum aktualności

Ustawienia

Kategoria: Wszystkie
Aktualności: ostatnie 10

WYRÓŻNIENIE dla naszej Szkoły w 3. edycji Konkursu "Jesteśmy cyfrowobezpieczni!"
(Zam: 24.06.2018 r., godz. 01.00)

Bezpieczeństwo cyfrowe dzieci i młodzieży, kształtowanie postawy szacunku i kultury słowa w Internecie oraz zapobieganie negatywnym zjawiskom związanym z rozwojem nowych technologii to wyzwania, przed którymi stoi współczesne społeczeństwo. Szkoła - jako instytucja życia społecznego - stanowi miejsce, w którym jakość oddziaływań edukacyjnych i profilaktycznych jest szczególnie ważna. Mając świadomość tej wyjątkowej roli środowiska szkolnego, postanowiliśmy wziąć udział w 3. edycji Konkursu "Jesteśmy cyfrowobezpieczni!".

SUKCESY MATEMATYCZNE
(Zam: 24.06.2018 r., godz. 00.35)

W roku szkolnym 2017/18 uczniowie naszej szkoły licznie brali udział w konkursach matematycznych: - Ogólnopolskie Pingwin i Panda, - Międzynarodowy Kangur , -Gminny Mały Pitagoras - Międzynarodowy Matematyka w Obiektywie.

Sportowcy z klasy IVa
(Zam: 24.06.2018 r., godz. 00.23)

Nasi uczniowie lubią sport. Obok obowiązków szkolnych systematycznie trenują i uprawiają swoje ulubione dyscypliny poza szkołą, odnosząc liczne sukcesy!

Rodzina Cudnalińskich w wykonaniu klasy 3A
(Zam: 24.06.2018 r., godz. 00.15)

W ramach podziękowań dla rodziców oraz z okazji ich święta uczniowie klasy 3A na zajęciach Koła teatralnego przygotowali przedstawienie pt. Rodzina Cudnalińskich. Na występ uczniów przybyli rodzice oraz babcie, dziadkowie, ciocie, wujkowie oraz inni zaproszeni goście.

SPOTKANIE Z MISJONARZEM
(Zam: 17.06.2018 r., godz. 15.30)

14 czerwca w naszej szkole gościł wyjątkowy gość - ojciec Nathaniel ze Zgromadzenia Matki Bożej Pocieszenia (Konsolata), który na co dzień jest misjonarzem w Republice Południowej Afryki. Już od pierwszych chwil pobytu o. Nathaniel zachwycił nas swoją otwartością, radością i muzykalnością. Ponadto doskonale porozumiewał się z nami w języku polskim.

Badanie oceny ryzyka astmy, alergii i innych chorób alergicznych
(Zam: 14.06.2018 r., godz. 18.45)

Szanowni Rodzice
gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w bezpłatnym, internetowym badaniu przesiewowym dzieci i młodzieży pod kątem występowania chorób alergicznych. Wyniki kilkuminutowego badania wskażą czy Państwa dziecko znajduje się w grupie ryzyka. Ponadto, na stronie badania uzyskają Państwo wszelkich niezbędnych informacji na temat postępowania w razie podejrzenia alergii u dziecka. Wyniki badania są całkowicie anonimowe.
Strona badania: http://malergia.pl/test-alergiczny.html

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018
(Zam: 13.06.2018 r., godz. 20.10)

Zapraszamy na uroczystości zakończenia roku szkolnego, które odbędą się w naszej szkole 21 czerwca (czwartek):
g. 12.00 - klasy IV-VII
g. 15.00 - klasy O-III

„Nadbużańskie ekspresje”
(Zam: 10.06.2018 r., godz. 23.03)

8 czerwca cztery uczennice naszej szkoły: Aleksandra Tomczyńska, Julita Pawłowska, Ewa Madej i Anna Daszkiewicz wzięły udział w warsztatach artystycznych „Nadbużańskie ekspresje” w Kuligowie organizowanych przez Gminne Centrum Kultury w Dąbrówce oraz powiat wołomiński pod patronatem honorowym Wójta Gminy Dąbrówka.

Dzieci Dzieciom
(Zam: 04.06.2018 r., godz. 22.19)

W maju uczniowie naszej szkoły aktywnie włączyli się akcji Dzieci – Dzieciom – przynosząc zabawki, puzzle, gry i inne upominki. Dary zostały przekazane na ręce przedstawiciela Kliniki Onkologii i Radioterapii Centrum Onkologii - Instytutu im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie dla najmłodszych pacjentów szpitala.

ZIELONA SZKOŁA
(Zam: 03.06.2018 r., godz. 21.12)

W dniach 27.05- 30.05.2018r. uczniowie klas IV- VII wzięli udział w Zielonej Szkole. W tym roku odwiedziliśmy Kotlinę Kłodzką.


Statystyka strony

Strona oglądana: 7272 razy.

Copyright

© 2009 Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Białobrzegach
Zawartość merytoryczna: Agnieszka Zbrzeżna, e-mail: sp.bialobrzegi@op.pl
Projekt: INFOSTRONY - ADAM PODEMSKI, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl
Serwis uruchomiono 1 grudnia 2009 r.