Szkoła jest jednostką podległą Gminy Nieporęt (http://www.nieporet.pl)
Herb RP

Motto szkoły:

"Wspólnie z dziećmi i rodzicami chcemy zbudować Szkołę życzliwego środowiska,

w której jesteśmy otwarci na wzajemne potrzeby.

Wypracowaliśmy strategie wyboru i jego konsekwencji uwzględniając poczucie bezpieczeństwa nas wszystkich.

W naszej pracy kierujemy się wartościami takimi jak: wspólne dobro, wzajemny szacunek, akceptację drugiego człowieka"


SUKCESY UCZNIÓW W KONKURSACH POZASZKOLNYCH - rok szkolny 2014/2015


ROK SZKOLNY 2014/2015







Prezentacja wydarzeń, uroczystości szkolnych oraz sukcesy uczniów w roku szkolnym 2014/2015









ROK SZKOLNY 2013/2014
KONKURSY POZASZKOLNE








Gminny Konkurs Języka Angielskiego



II miejsce - Damian Piątkowski, kl. IV

III miejsce - Aleksandra Gradek, kl. V, Amelia Strupiechowska, kl. V







Gminny Konkurs Matematyczny „Mały Pitagoras”



I miejsce - Paulina Wróbel, kl. VI
II miejsce - Amelia Strupiechowska, kl. V, Damian Piątkowski, kl. IV







Gminny Konkurs Języka Polskiego


Dyktando
I miejsce
Aleksandra Gradek
II miejsce
Amelia Strupiechowska

Foto
Konkurs języka polskiego



III miejsce
Paulina Wróbel


Foto
Konkurs języka polskiego

Test Gramatyczny
III miejsce
Aleksandra Gradek
Paulina Wróbel







Wojewódzki Konkurs ,,Tomik Literacki Młodych Autorów”


II miejsce
Amelia Strupiechowska kl. V

Foto
Amelia Strupiechowska





Konkurs Poetycki „Cyprian Kamil Norwid – poeta naszej Ziemi”


Wyróżnienie – uczennice klasy V
Lena Grobel
Joanna Mieszkowska
Amelia Strupiechowska





Gminny Konkurs Przyrodniczy ,,Z Przyrodą na TY”



Tytuł Finalisty:
Paulina Wróbel – kl. VI
Katarzyna Kopecka – kl. VI
Amelia Strupiechowska – kl. V

Foto
Konkurs przyrodniczy





Mazowiecki konkurs informatyczny z zakresu grafiki komputerowej - animacja komputerowa „Moja Pasja”


Foto
Konkurs informatyczny


I miejsce - Julia Dobrzyńska - kl. IV
wyróżnienie - Małgorzata Burkietowicz - kl. IV






Powiatowy Konkurs OMNIBUS dla trzecioklasistów

Foto
Odbiór nagrody w Konkursie OMNIBUS


III miejsce
Magdalena Burkietowicz, kl. III






Gminny Konkurs dla trzecich klas „Mądra głowa”



III miejsce - Laura Wiechowska





Gminny Konkurs Recytatorski „Warszawska Syrenka”

Foto
Konkurs Recytatorski

I miejsce
Laura Wiechowska, kl. III

II miejsce

Aleksander Szymański, kl. II

Foto
Konkurs Recytatorski


III miejsce
Klaudia Grzybek, kl. VI





Gminny Konkurs Kulinarny „Smacznie, zdrowo, kolorowo” dla dzieci z oddziałów przedszkolnych



Klasa 0A
II miejsce
Patrycja Jurkiewicz
Ola Mikołajczak
Anastazja Wardyńska
Patryk Paterek


Foto
Konkurs kulinarny



Foto
Konkurs kulinarny




Statystyka strony

Strona oglądana: 1838 razy.

Rejestr zmian

Wytworzył:brak danych, data: brak danych r., godz. brak danych
Wprowadził:Agnieszka Zbrzeżna, data: 24.07.2014 r., godz. 22.42
Ostatnia aktualizacja:Agnieszka Zbrzeżna, data: 22.08.2017 r., godz. 23.03
Rejestr zmian:
CzasAdministratorOpis zmiany
22.08.2017 r., godz. 23.03Agnieszka ZbrzeżnaEdycja strony
14.09.2015 r., godz. 22.02Agnieszka ZbrzeżnaEdycja strony
14.09.2015 r., godz. 22.01Agnieszka ZbrzeżnaEdycja strony
28.07.2014 r., godz. 23.23Agnieszka ZbrzeżnaEdycja strony
28.07.2014 r., godz. 23.16Agnieszka ZbrzeżnaEdycja strony
24.07.2014 r., godz. 23.14Agnieszka ZbrzeżnaEdycja strony
24.07.2014 r., godz. 23.10Agnieszka ZbrzeżnaEdycja strony
24.07.2014 r., godz. 22.44Agnieszka ZbrzeżnaEdycja strony
24.07.2014 r., godz. 22.42Agnieszka ZbrzeżnaDodanie strony

Copyright

© 2009 Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Białobrzegach
Zawartość merytoryczna: Agnieszka Zbrzeżna, e-mail: sp.bialobrzegi@op.pl
Projekt: INFOSTRONY - ADAM PODEMSKI, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl
Serwis uruchomiono 1 grudnia 2009 r.