Opowieść o Królowej Śniegu

Data: 28.05.2024 r., godz. 20.00    77
Czy siła przyjaźni i miłości jest w stanie skruszyć najtwardszy lód? Przekonaliśmy się sami podczas spektaklu Królowa Śniegu.
W odróżnieniu od innych baśni napisanych przez Andersena, które zostały zainspirowane folklorem bądź tradycją innych narodów, opowieść ta zrodziła się w wyobraźni autora.
W dniu 24 maja dzieci z zerówki wraz z kolegami z klasy pierwszej uczestniczyły w podróży artystycznej do świata lodu, czarów i magii! Muzycznie rozśpiewana inscenizacja w nowoczesnej scenografii sprawiła, że była to podróż niezapomniana dla nie tylko młodszych widzów. Tym co działo się na scenie, zainteresowane były nie tylko dzieci, świetnie bawili się również dorośli. Dzieci z wycieczki wróciły podekscytowane, a dla niektórych z nich był to pierwszy kontakt z prawdziwym teatrem.

.

Spektakl Królowa Śniegu - wycieczka
Spektakl Królowa Śniegu - wycieczka, foto nr 1, Spektakl Królowa Śniegu - wycieczka, foto nr 2, Spektakl Królowa Śniegu - wycieczka, foto nr 3, Spektakl Królowa Śniegu - wycieczka, foto nr 4, Spektakl Królowa Śniegu - wycieczka, foto nr 5, Spektakl Królowa Śniegu - wycieczka, foto nr 6, Spektakl Królowa Śniegu - wycieczka, foto nr 7, Spektakl Królowa Śniegu - wycieczka, foto nr 8,