Po sprawdzenie prac, wyniki przedstawiają się następująco:
Kategoria klas 4-6
I miejsce i tytuł Mistrza Ortografii zdobyła Michalina Maselewska SP w Nieporęcie
II miejsce zdobyły: Maja Smakosz SP w Białobrzegach oraz Agnieszka Maj SP w Józefowie
III miejsce zdobyła Paulina Ostrowska ZSP w Wólce Radzymińskiej
Kategoria klas 7-8
I miejsce i tytuł Mistrza Ortografii zdobył Julian Dyak SP w Izabelinie
II miejsce zdobyła Alisiia Yanytska SP w Józefowie
III miejsce zdobyła Lena Smakosz SP w Białobrzegach
Serdecznie gratulujemy laureatom i ich opiekunom, a wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział w naszym corocznym ortograficznym przedsięwzięciu. Wyrazy wdzięczności kierujemy także do nauczycielek, które pomagały w sprawdzaniu prac konkursowych. Dziękujemy za zaangażowanie i wsparcie. Nagrody i dyplomy dla laureatów zostaną rozdane 15. czerwca podczas Święta Szkoły w Białobrzegach.
Nauczycielki języka polskiego
Ewelina Ślifierska i Anna Biernat

