Gminny Konkurs Ortograficzny "O Złote Pióro Wójta Gminy Nieporęt"

Data: 24.05.2026 r., godz. 22.00    75
W dniu 15. maja odbył się w naszej szkole Gminny Konkurs Ortograficzny "O Złote Pióro Wójta Gminy Nieporęt". Został przeprowadzony w dwóch kategoriach wiekowych - klasy 4-6 oraz 7-8. Uczniowie zmierzyli się z niełatwymi tekstami, wykazując się bardzo dobrą znajomością polskiej ortografii oraz czujnością i spostrzegawczością.

Po sprawdzenie prac, wyniki przedstawiają się następująco:


Kategoria klas 4-6
 I miejsce  i tytuł Mistrza Ortografii zdobyła Michalina Maselewska SP w Nieporęcie
II miejsce zdobyły:  Maja Smakosz SP w Białobrzegach oraz Agnieszka Maj SP w Józefowie
III miejsce zdobyła Paulina Ostrowska ZSP w Wólce Radzymińskiej


Kategoria klas 7-8
 I miejsce i tytuł Mistrza Ortografii zdobył Julian Dyak SP w Izabelinie
II miejsce zdobyła Alisiia Yanytska SP w Józefowie
III miejsce zdobyła Lena Smakosz SP w Białobrzegach


Serdecznie gratulujemy laureatom i ich opiekunom, a wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział w naszym corocznym ortograficznym przedsięwzięciu. Wyrazy wdzięczności kierujemy także do nauczycielek, które pomagały w sprawdzaniu prac konkursowych. Dziękujemy za zaangażowanie i wsparcie. Nagrody i dyplomy dla laureatów zostaną rozdane 15. czerwca podczas Święta Szkoły w Białobrzegach. 


Nauczycielki języka polskiego
Ewelina Ślifierska i Anna Biernat

 

1780001180764.jpg (242 KB)

 

1780001180788.jpg (152 KB)