W roku szkolnym 2025/2026 uczniowie klas 5-8 brali udział w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym „Uczę się uczyć się”. Poznawali skuteczne metody wspomagające proces uczenia się. Dzięki udziałowi w projekcie przekonali się, że zdobywanie wiedzy może być nie tylko łatwiejsze ale również ciekawe i satysfakcjonujące.











