Szkoła jest jednostką podległą Gminy Nieporęt (http://www.nieporet.pl)
Herb RP

Motto szkoły:

"Wspólnie z dziećmi i rodzicami chcemy zbudować Szkołę życzliwego środowiska,

w której jesteśmy otwarci na wzajemne potrzeby.

Wypracowaliśmy strategie wyboru i jego konsekwencji uwzględniając poczucie bezpieczeństwa nas wszystkich.

W naszej pracy kierujemy się wartościami takimi jak: wspólne dobro, wzajemny szacunek, akceptację drugiego człowieka"


Archiwum aktualności

Ustawienia

Kategoria: Wszystkie
Aktualności: ostatnie 10

Białobrzegi grają z WOŚP
(Zam: 13.01.2020 r., godz. 22.53)

W dniu 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy grała również społeczność naszej szkoły. Włączyliśmy się do akcji na wiele sposobów. Przede wszystkim, nasi dzielni wolontariusze z klasy ósmej przeprowadzili zbiórkę pieniążków do puszek. W siedzibie naszego gminnego sztabu WOŚP przedstawiciele rodziców i nauczycieli przeprowadzili kiermasz zdrowych przekąsek, wcześniej przygotowanych przez rodziców - chętni do degustacji wrzucali pieniążki do puszki.

Karnawałowa dyskoteka charytatywna - WOŚP 2020
(Zam: 12.01.2020 r., godz. 17.17)

Jak co roku, Samorząd Uczniowski organizuje w naszej szkole dyskotekę karnawałową. W tym roku, z racji 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, dyskoteka odbyła się właśnie pod hasłem WOŚP.

Boże Narodzenie z kolędą
(Zam: 19.12.2019 r., godz. 21.23)

16 grudnia w naszej szkole odbyło się spotkanie jasełkowe pt. „Boże Narodzenie z kolędą”. Swoimi występami uświetnili je wychowankowie oddziału przedszkolnego oraz uczniowie klasy 2. Towarzyszyli im starsi koledzy i koleżanki z klas 5-8. Mogliśmy usłyszeć i oczywiście zaśpiewać kilka tradycyjnych polskich kolęd, a także wiele piosenek o tematyce bożonarodzeniowej, również w języku angielskim.

Wigilia w klasie 1
(Zam: 17.12.2019 r., godz. 09.23)

W poniedziałek 16 grudnia pierwszaki uczestniczyły w przedświątecznym, uroczystym spotkaniu. Ten dzień był bardzo wyjątkowy, inny niż wszystkie.

.
(Zam: 14.12.2019 r., godz. 21.05)

Mikołajkowy wyjazd klasy 6b na Stadion Narodowy.

BohaterON - włącz historię!
(Zam: 06.12.2019 r., godz. 12.39)

W tym roku szkolnym nasza szkoła po raz pierwszy przystąpiła do ogólnopolskiego projektu BohaterON - włącz historię! Uczestniczyli w nim uczniowie klas starszych (V-VIII), którzy zaangażowali się w działania projektowe podczas lekcji historii, języka polskiego, plastyki, godziny wychowawczej oraz wychowania do życia w rodzinie.

ANDRZEJKI
(Zam: 05.12.2019 r., godz. 16.40)

Wieczór 28 listopada był niezapomniany dla uczniów klas 1-8 naszej szkoły. Był to czas andrzejkowych szaleństw! Samorząd Uczniowski we współpracy z nauczycielami i Radą Rodziców zorganizował dyskotekę, podczas której główną atrakcją była oczywiście zabawa taneczna przy muzyce zapewnionej przez naszych niezawodnych DJ-ów.

SPOTKANIE Z POEZJĄ
(Zam: 02.12.2019 r., godz. 19.33)

25 listopada naszą szkołę odwiedzili wyjątkowi goście, p. Ernest Bryll – poeta, pisarz, autor tekstów piosenek, tłumacz i krytyk filmowy oraz p. Marcin Styczeń – wokalista, gitarzysta, kompozytor, autor tekstów, dziennikarz i lektor.

Centrum Pieniądza - Narodowy Bank Polski
(Zam: 02.12.2019 r., godz. 19.27)

21 listopada klasa III pojechała na wycieczkę do Warszawy, gdzie odwiedziła Centrum Pieniądza w NBP. To nowe, otwarte w 2016 roku muzeum posiada wiele atrakcyjnych ekspozycji, które zapewne zainteresują nie tylko miłośników historii.
Uczniowie z dużym zainteresowaniem i zaangażowaniem wzięli udział w lekcji muzealnej. W czasie prowadzonych zajęć w nowoczesnych wnętrzach, dzieci dowiedziały się wiele o historii pieniądza.

Światowy Dzień Praw Dziecka
(Zam: 25.11.2019 r., godz. 13.03)

Dzień 20 listopada jest Światowym Dniem Praw Dziecka. W tym dniu szczególny głos w naszej szkole zabierają oczywiście Dzieci. O Prawach Dziecka przypomnieli nam w tym roku wychowankowie oddziału przedszkolnego, którzy pod opieką nauczycieli oraz wychowawców świetlicy, a także przy pomocy starszych koleżanek, przygotowali piękny apel.


Statystyka strony

Strona oglądana: 9855 razy.

Copyright

© 2009 Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Białobrzegach
Zawartość merytoryczna: Agnieszka Zbrzeżna, e-mail: sp.bialobrzegi@op.pl
Projekt: INFOSTRONY - ADAM PODEMSKI, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl
Serwis uruchomiono 1 grudnia 2009 r.